Byt ako investícia

Investujte do nehnuteľnosti vo Svite

Chceli by ste investovať do nehnuteľnosti a hľadáte vhodné mesto? Svit ponúka perfektnú občiansku vybavenosť, krásy nedotknutej prírody a pokoj malého mestečka pod horami. Investícia do nehnuteľností so sebou prináša mnoho výhod a mesto Svit tieto výhody vďaka svojej polohe ešte znásobuje. Prečo sa oplatí investovať do nehnuteľnosti vo Svite? Foto: Unsplash

Pasívny príjem z nehnuteľnosti

V prípade, že sa svoj byt alebo dom vo Svite rozhodnete prenajímať, získate istotu tzv. pasívneho príjmu každý mesiac. Po zaplatení všetkých výdavkov vám ostane na účte istá čiastka, s ktorou môžete vždy počítať. Práve v dnešnej neistej dobe je takýto príjem viac než len výhodný.

Cena nehnuteľnosti

Ceny nehnuteľností každým rokom stúpajú a s nimi aj potenciálny zisk z ich predaja. Vývoj cien realitného trhu je toho jasným dôkazom. Ak sa dnes rozhodnete pre investíciu do nehnuteľnosti vo Svite, zisk z neskoršieho predaja je zaručený. Foto: Pexels

Hypotéku nemusíte splácať vy

Hypotéky sú aj v dnešnej dobe výhodným spôsobom, ako si zabezpečiť investíciu do bývania. Úrokové sadzby sú dnes na historických minimách, ale tento stav nemusí trvať donekonečna. Neváhajte a doprajte sebe, vašim blízkym alebo nájomníkom krásne bývanie v malebnom Svite. V prípade, že budete nehnuteľnosť prenajímať, splátky za hypotéku vám zaplatia vaši nájomníci.

Vstupný kapitál je na vás

Pre každú investíciu je nutné mať istý vstupný kapitál. Pri nehnuteľnostiach však tento kapitál určujete vy a s ním aj kúpnu cenu vašej nehnuteľnosti. Na rozdiel od cien akcií a fondov, pri nehnuteľnostiach závisí všetko len od vás. Vo Svite nájdete v každej dobe nehnuteľnosti v rôznych cenových kategóriách, do ktorých sa vám oplatí investovať.

Investícia vo Svite

Pred každou investíciou do nehnuteľnosti je vhodné vopred analyzovať región a miesto, kde plánujete investovať. V prípade občianskej vybavenosti je Svit pre vašu investíciu ideálnym miestom. V meste si na svoje prídu nielen milovníci pokoja, prírody a hôr, ale aj športovci, mladé páry či rodiny s deťmi. Od Popradu, v ktorom nájdete okrem iného aj veľké nákupné strediská, je Svit vzdialený len necelých 10 minút jazdy.  
Realizátor projektu

PHOENIX Development s. r. o.
IČO: 53072758
IČ DPH: SK2121251341
Sídlo: Mlynica 158, 059 91 Mlynica
Office: Námestie svätého Egídia 3633/44, 058 01 Poprad

Zodpovedné osoby:
Ing. Richard Murín +421 911 878 885
Ing. Radoslav Hrivko +421 915 577 888
Ali Redžepi +421 915 967 906