Byt ako investícia

Investujte do nehnuteľnosti vo Svite

Chceli by ste investovať do nehnuteľnosti a hľadáte vhodné mesto? Svit ponúka perfektnú občiansku vybavenosť, krásy nedotknutej prírody a pokoj malého mestečka pod horami. Investícia do nehnuteľností so sebou prináša mnoho výhod a mesto Svit tieto výhody vďaka svojej polohe ešte znásobuje. Prečo sa oplatí investovať do nehnuteľnosti vo Svite? Foto: Unsplash

Pasívny príjem z nehnuteľnosti

V prípade, že sa svoj byt alebo dom vo Svite rozhodnete prenajímať, získate istotu tzv. pasívneho príjmu každý mesiac. Po zaplatení všetkých výdavkov vám ostane na účte istá čiastka, s ktorou môžete vždy počítať. Práve v dnešnej neistej dobe je takýto príjem viac než len výhodný.

Cena nehnuteľnosti

Ceny nehnuteľností každým rokom stúpajú a s nimi aj potenciálny zisk z ich predaja. Vývoj cien realitného trhu je toho jasným dôkazom. Ak sa dnes rozhodnete pre investíciu do nehnuteľnosti vo Svite, zisk z neskoršieho predaja je zaručený. Foto: Pexels

Hypotéku nemusíte splácať vy

Hypotéky sú aj v dnešnej dobe výhodným spôsobom, ako si zabezpečiť investíciu do bývania. Úrokové sadzby sú dnes na historických minimách, ale tento stav nemusí trvať donekonečna. Neváhajte a doprajte sebe, vašim blízkym alebo nájomníkom krásne bývanie v malebnom Svite. V prípade, že budete nehnuteľnosť prenajímať, splátky za hypotéku vám zaplatia vaši nájomníci.

Vstupný kapitál je na vás

Pre každú investíciu je nutné mať istý vstupný kapitál. Pri nehnuteľnostiach však tento kapitál určujete vy a s ním aj kúpnu cenu vašej nehnuteľnosti. Na rozdiel od cien akcií a fondov, pri nehnuteľnostiach závisí všetko len od vás. Vo Svite nájdete v každej dobe nehnuteľnosti v rôznych cenových kategóriách, do ktorých sa vám oplatí investovať.

Investícia vo Svite

Pred každou investíciou do nehnuteľnosti je vhodné vopred analyzovať región a miesto, kde plánujete investovať. V prípade občianskej vybavenosti je Svit pre vašu investíciu ideálnym miestom. V meste si na svoje prídu nielen milovníci pokoja, prírody a hôr, ale aj športovci, mladé páry či rodiny s deťmi. Od Popradu, v ktorom nájdete okrem iného aj veľké nákupné strediská, je Svit vzdialený len necelých 10 minút jazdy.  
     Rezervacia +421 902 777 799 image
Realizátor projektu

Baťove rezidencie, s. r. o
IČO: 53544927
IČ DPH: SK2121481681
Sídlo: Popradské nábrežie 217, 058 01 Poprad