O projekte

O Projekte

Baťove rezidencie je nové, moderné a zároveň dostupné bývanie pre široké spektrum klientov. Baťové rezidencie ponúkajú okrem pohodlného a elegantného bývania aj výhľad na panorámu Vysokých Tatier.

Projekt Baťové rezidencie prináša širokú škálu nových bytov, od 1-izbových, cez 2-izbové až po veľkorysé 3-4 izbové veľkometrážne byty.

 

Všetky byty odovzdávame v štandarde holobyt, to znamená, že každý byt bude mať, protipožiarne dvere, okna s izolačným trojsklom, pripojenie na vysokorýchlostný optický internet, sadrové omietky vymaľované v jednej vrstve, pripravená podlaha na položenie dlažby, samostatnú vymenikovu stanicu, podlahové kúrenie.

 


Byty je možné vybaviť inteligentnou technológiou

Inteligentná domácnosť sa postará o ovládanie všetkých domácich technológií. Vďaka tisíckam chytrých funkcií a pokročilej automatizácii premení váš domov na dokonalú inteligentnú domácnosť.

 


Dispozičné riešenie bytov zohľadňuje súčasné požiadavky klientov, zároveň však umožňujú individualizáciu podľa preferencií majiteľov. Všetky byty sú vyvavené balkónom, lodžiou, prípadne terasou.

     Rezervacia +421 902 777 799 image
Realizátor projektu

Baťove rezidencie, s. r. o
IČO: 53544927
IČ DPH: SK2121481681
Sídlo: Popradské nábrežie 217, 058 01 Poprad